Kurzy

Letní jógový víkend pro ženy s živou stravou 2018

Prázdninový víkend s jógou, tancem a společně připravenou živou stravou pouze pro ženy a dívky tentokrát v nových a krásných prostorách ekologického centra Loutí nedaleko Slapské nádrže. Pořádá vyvojářka našeho týmu Rádha již pátým rokem – více zde.

Program: cvičení jógy 3× denně, dechová cvičení, meditace, mlčení, spontánní tanec, malování, sdílení v ženském kruhu a společná příprava raw food stravy – 3× denně. Fotky z minulého léta zde.

Kdy: od pátku 24. 8. do neděle 26. 8. 2018 Ekocentru Loutí. Místo je snadno dostupné – autem nebo pražským městským autobusem č. 390 ze Smíchovského nádraží.
Cena: 2300 Kč při platbě do 31. května – early bird sleva 450 Kč! Platí při zaplacení celé částky.
Cena: 2750 Kč při pozdější platbě. Pro rezervaci místa je třeba uhradit předem zálohu 1000 Kč z této ceny. Záloha je nevratná (viz storno podmínky), je ale možné ji převést na náhradnici.
Cena zahrnuje stravu a program výše. Ubytování není v ceně kurzu a platí se zvlášť majiteli po příjezdu, od 250 Kč za 1 noc.

Letní jógový kurz pro ženy a dívky s Rádhou

2016

fb-vanocni-kurz-1kolo-wPo téměř půlroční odmlce, během níž vznikly naše dvě kuchařky, startujeme novou řadu oblíbených kurzů živé stravy Vařit, či nevařit?

Každé vstupné je slosovatelné 🙂 a na konci každého kurzu vylosujeme 2 ceny od Iswari.cz (výrobce superpotravin a snídaňových směsí) a 1 cenu od SvetPlodu.cz (dovozce ořechů a nesířeného sušeného ovoce – můžete zde nakoupit bez registrace za velkoobchodní ceny – jen do poznámky napište Vařit, či nevařit?)

 

Co vám nabízíme?
5 LET ZKUŠENOSTÍ  ♥  základy zdravé přípravy jídel ♥  TIPY JAK JEDNODUŠE NA TO  ♥  rodinnou atmosféru ♥  DOBŘE SE NAJÍTE

Jak kurzy probíhají?
KRÁTKÝ ÚVOD  ♥  společná příprava jídel  ♥  STÁLE SE MŮŽETE PTÁT  ♥  co si „uvaříme“, to sníme  ♥  SDÍLENÍ ZKUŠENOSTÍ

Co vám může živá strava dát?
NÁVRAT KE SVÉ PŘIROZENÉ VÁZE  ♥  úbytek denní únavy  ♥  JEDNODUCHÁ PŘÍPRAVA JÍDLA  ♥  bez cukru a lepku  ♥  CÍTÍTE SE DOBŘE


Kurzy, které již proběhly

Jak snadno začít s živou stravou – 26. 11. 2016 – OBSAZENO
Vánoční raw cukroví snadno a rychle – 10. 12. 2016 – 10:00 – OBSAZENO
Vánoční raw cukroví snadno a rychle – 10. 12. 2016 – 15:30 – OBSAZENO


Vánoční raw cukroví snadno a rychle – 10. 12. (2 termíny, IV. ročník)

kurz_2016-12_10-00Tradiční cukroví z bílé mouky, vajíček a cukru je automaticky považované na nezdravé a našemu tělu skutečně moc energie a živin nedodá. Na našem kurzu si ale ukážeme, že cukroví může být nejen zdravé, snadno připravitelné ale může i hezky vypadat a výborně chutnat! Cukroví budeme připravovat společně, vše vyzkoušíte a ochutnáte.

Chcete se i vy během vánočních svátků cítit dobře a nepřibírat zbytečná kila navíc? V tomto kurzu si ukážeme jak udělat pracny, úly, rohlíčky, linecké, ale i raw „bramborový“ salát tak, aby vám nebylo těžko a mohli jste mlsat bez výčitek! Podělíme se s vámi o naši téměř pětiletou každodenní rodinnou zkušenost s živou stravou, která nám přinesla do života mnoho radosti, inspirace, energie a tvořivosti a odebrala přebytečné tuky a únavu 🙂

Speciální dárek pro každého účastníka ve formě vzorkového balení raw kešu, raw mandlí a další oříšků od firmy SvetPlodu.cz. Ke koupi budou naše kuchařky za zvýhodněnou cenu. Na konci každého kurzu vylosujeme 3 dobroty od Iswari.cz a SvetPlodu.cz

Pro velký zájem jsou vypsané dva termíny! 


Cena kurzu: 990 kč, snížená cena 870 kč platí jen do 25. 11. 2016!
V ceně je zahrnut tištěný materiál. Ke koupi budou také naše kuchařky za zvýhodněnou cenu!
Počet účastníků: max. 12.
Kdy: 4-hodinový praktický kurz 10. 12. 2016 v 10:00 nebo v 15:30
Kde: Akademie léčivé výživy, Votická 1, 130 00 Praha 3 – 3 minuty od metra Želivského


O našich kurzech řekli

3322

Fotky z vánočních kurzů o Vánocích 2015

Fotky z vánočních kurzů o Vánocích 2014


Storno podmínky

Více než 6 celých pracovních dnů před datem konání kurzu vracíme celou částku.
Méně než 6 celých pracovních dnů před datem konání kurzu vracíme 50 % z kurzovného.
Méně než 3 celé pracovní dny před datem konání kurzu kurzovné nevracíme. Můžete za sebe poslat náhradníka anebo požádat o zaslání jedné knihy z našeho eshopu dle vlastního výběru zdarma 🙂 Více v našich obchodních podmínkách.


Dárkové poukazy – Vouchery


Chcete vašim blízkým koupit dárkový vstup na náš kurz? Objednejte si v našem e-shopu Voucher Vařit či nevařit? Pošleme vám dárkovou vstupenku v pdf v hodnotě kurzu s půlroční platností. Jméno, na které chcete voucher vystavit uveďte do poznámky při nákupu. V momentě, kdy si váš blízký vybere kurz, který chce navštívit, je třeba, aby si místo na něm zaregistroval co nejdříve! Zakoupený voucher nelze zpětně proměnit na peníze.


Zaujali vás naše kurzy? Pak věnujte pozornost také letním víkendovým pobytům s živou stravou a jógou pro ženy v Jizerských horách, které pořádá Rádha – více na jogasradhou.cz

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám na info@varitcinevarit.cz
Za rodinný tým Vařit, či nevařit?
Martin, Rádha & Martin ml.
Tým Vařit či nevařit?