Jak na to?

Zde se dočtete jak jednoduše začít s živou stravou, proč zkusit živou stravu a také o strojích, které pro živou stravu potřebujete a zkušenostech, které s nimi máme.

Nějaký čas se bez strojů dá obejít, s nimi je to ale mnohem větší zábava a možnosti, které otevírají, jsou veliké. I zde platí, že je lepší investovat do dražších přístrojů. Určitě nešetřete na mixéru a odšťavňovači, no a myslíte-li to s živou stravou opravdu vážně, tak ani na sušičce. Odvděčí se vám spolehlivostí a dlouhou životností. Mixér a odšťavňovač používáme fakticky každý den, takže je jasné, že musí něco vydržet. Ale nemusíte hned kupovat všechno, sami jsme si dlouho vystačili se šnekovým horizontálním odšťavňovačem Omega a obyčejným mixérem.

 5% slevový kupón Vařit či nevařit?

V eshopu www.traminal.cz zadejte náš slevový kupón VN108108
V eshopu www.eujuicers.cz zadejte náš slevový kupón Varit ci nevarit
www.susicka-potravin.cz napište při nákupu do poznámky Varit ci nevarit

Obě společnosti jsou na trhu už dlouho, většinu přístrojů přímo dováží a opravdu jim rozumí. Dobře vám poradí – stejně jako poradili tenkrát nám, když jsme začínali 🙂 Přístroje si můžete doma vklidu i vyzkoušet. Mají spolehlivý a prověřený servis – s klidným srdcem doporučujeme!

Mixery Blendtec a Vitamix

Komentáře